Bodrum Satılık Villalar

Bodrum Satılık Villalar

Bodrum Satılık Villalar
Son dönemlerde bodrum satılık ve villa projeleri ile birçok kişinin ev konforunda tatil yapmalarını sağlamaktadır. 2+1 ve 3+1 gibi pek çok çeşitli bodrum satılık villa seçenekleri fiyatları ve olanakları ile oldukça ilgi çekiyor. Bodrum’un en çok beğenilen semtlerinden biri olan Ortakent Yahşi mahallesinde kurulmuş olan bir site yaşamı içerisinde kendi evinizin sahibi olabilir ve yılın her tatil fırsatını burada değerlendirebilirsiniz.

Bodrum satılık villa

Bodrum satılık villa

2+1 Dubleks Villalar
Elit life villa seçenekleri arasından konforu ve lüksü en üst düzeye çıkarmak için tercihinizi 2+1 dubleks olan evlerden yana kullanabilirsiniz. 125 ve 185 metre kare seçenekleri ile büyüklüğünü zevkinize ve bütçenize göre seçebilirsiniz. Elit Life projesi içeriğinde satışa sunulmuş olan yazlık ve villaların hepsi akıllı ev teknolojilerine sahiptir. Teknoloji çağının gerisinde kalmamak ve birçok işinizi daha kolay ve pratik hale getirmek için, Bodrum satılık yazlık seçeneklerinden beğendiğinizi seçebilirsiniz. Genel ve teknik özellikleri bakımından oldukça geniş yelpazeye sahip olan Elit Life evleri, bodrum satılık yazlık kapsamında öne çıkan nadir projeler arasındadır. Güvenilir inşaat firması tarafından rahatınız ve şıklığınız düşünülerek inşa edilmiş olan bu evlerde lüks tatil anlayışınıza yeni bir boyut kazandırmanız mümkündür.

Elit Life 3+1 Villa Seçenekleri
Kışlığı kadar yazlığının da büyük olmasını isteyenler için Elit Life 3+1 villa seçenekleri en şık halleri ile sahip olunmayı beklemektedir. Geniş odaları ve kullanışlı mutfağı ve banyosu ile hayatınıza düzen adına çok şey katacak olan akıllı villalar, bodrum satılık villa projesinde teslime hazır vaziyettedir. Sakin bir yaşamın kapılarını aralayan evlerde birçok sosyal imkânı bir arada bulabilirken, Bodrum merkezine yakın mevkide bulunması da gerçek hayatı yakından takip etmenizi sağlayacaktır. İl merkezini ayaklarınızın altına seren bodrum satılık villa evleri ile sağlık kurumuna ve havalimanına olan uzaklığınız sizi tedirgin etmeyecektir. Birden fazla otomobili olan aileler için iki kişilik otopark imkânı ile park yeri aramak için gereksiz zaman harcamanıza gerek kalmayacaktır. Alışık olduğunuz site hayatına Elit Life evlerinde kaldığınız yerden devam etmek için kısıtlı sayıda olan evler için vakit kaybetmeden satın alma talebinde bulunabilirsiniz.

Adres : Ortakent Yahşi Mah. Deniz Cad. No : 54 Bodrum, Muğla – Türkiye
Telefon: +90 532 212 81 92
E-Mail : info@bodrumelitlife.com

Beğen  3
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Yazar