İstanbul Otelleri

İstanbul Otelleri

İstanbul Otelleri
Tatil hazırlıkları yapan insanların İstanbul’daki ilk tercihi istanbul otelleri oluyor. Türkiye’de konaklama ve tatil denilince akla denize kıyısı olan ilk şehirlerden İstanbul geliyor. Malum yaz aylarının yaklaşmasıyla insanlar hem güzel bir tatil yapayım hem de gezeyim istiyor. Modern kültür ve hizmet anlayışıyla her yıl gittikçe artan yerli ve yabancı turist potansiyeli sayesinde hızla gelişen şehirlerden birisi oluyor. Asya ve Avrupa Yakası’nda bulunan oteller, en az bir adet manzaraya sahiptir. Denize kıyısı olan otellerin yanı sıra kendine ait havuzları da barındıran istanbul otelleri misafirlerini kendi evinin rahatlık ve konforunu sunuyor.

İstanbul Otelleri

İstanbul Otelleri

Dünya çapında onlarca ülkeden ziyaretçi ağırlayan oteller birden çok dilde hizmet verebilmektedir. İstanbul’un bu meşhur otellerinde günü birlik kalabileceğiniz gibi istediğiniz kadar gününüzü ayırabilirsiniz. Ortalama 80-120 odası bulunan bu otellerde dünyanın çeşitli lezzetlerini tadabileceğiniz mutfaklara da sahip. Yine aynı şekilde kahve severler için pişirilen yöresel kahveler ile enfes lezzetler tadabilirsiniz. Birçok otel Atatürk Havalimanı gibi çeşitli ulaşım yerlerine yakın mesafededir ve bazılarının otele servis hizmetleri bulunmaktadır. Denize sıfır otellerin yanı sıra açık veya kapalı yüzme havuzu hizmetine sahip oteller de bulunmaktadır. Ayrıca bilardo, masa tenisi, fitness gibi aktivitelerin de bulunduğu istanbul otelleri geleneksel Türk hamamları, kütüphaneler gibi çeşitli hizmetler de sunmaktadır. Ücretsiz wifi, uyandırma servisi, özel otopark gibi imkânların bulunduğu bu otellerden ayrılmak istemeyeceksiniz. Eski zamanlardan kalan ve restorasyona uğrayan otellerin yanı sıra yeni kurulan oteller de bulunmaktadır.

Alışveriş tutkunları içinse hediyelik antika eşya satan dükkânlar bulunmaktadır. Gece hayatı ile bilinen İstanbul’da ister belirlediğiniz mekânda isterseniz de otelinizdeki bar da vakit geçirebilirsiniz. Tam donanımlı servisleri ve güler yüzlü, saygılı çalışanlarıyla müşteri memnuniyeti vizyonunu ilke edinmiş bu otellere hayatınızda en az bir haftanızı ayırmalısınız. Modern dekorasyonunda ünlü sanatçıların eserlerine bol bol yer verilirken gerek Osmanlı motifleri gerek sembollerde ortam ferahlatılmıştır. Çeşitli internet sitelerinden ulaşabileceğiniz gibi yakınınızdaki acenteden bilgi alabilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Hem ufkunuz genişleyecek hem de mükemmel bir tatil geçireceksiniz.

Beğen  2
Önceki Yazı
Yazar